Wilkasy k/Giżycka ul. Niegocińska 5 Zobacz na mapie »

Ogłoszenie

Uprzejmie informujemy, że z dniem 4 maja 2020 roku zgodnie z decyzjami podjętymi przez władze Rzeczypospolitej Polskiej otwieramy ośrodek. Jak na razie nieczynna pozostaje Tawerna Rozbitek i restauracja hotelowa, która funkcjonuje tylko w opcji na wynos.

aktualizacja: 1.05.2020

Uprzejmie informujemy, że od dnia 20 kwietnia 2020 roku zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 19 kwietnia 2020 roku (Dz. U. 2020 poz. 697) nasz ośrodek przyjmuje wyłącznie gości hotelowych podróżujących służbowo zgodnei z §9 ust. 1 pkt 1 lit. c. Dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalny cennik obejmujący wyłącznie nocleg w pokojach jednoosobowych. Każda zakwaterowana osoba jest zobowiązana do wypełnienia stosownego oświadczenia o realizowaniu podróży w celach służbowych.

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

aktualizacja: 19.04.2020

Uprzejmie informujemy, że w związku z kontynuacją stanu epidemii i Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 10 kwietnia 2020 roku (Dz. U. 2020 poz. 658) nasz ośrodek:

  • baza noclegowa (HOTEL, MINI HOTEL, PAWILONY, Mazurskie domy z bali)
  • RESTAURACJA AZS WILKASY
  • Centrum Rehabilitacji & SPA
  • TAWERNA ROZBITEK
  • obiekty sportowe (hala tenisowa, hala wielofunkcyjna, korty tenisowe, boisko ORLIK),

jest nieczynny do dnia 19 kwietnia włącznie.

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej RESTAURACJi z dowozem. Szczegóły: https://azs-wilkasy.pl/pl/domowe-obiady

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

aktualizacja: 11.04.2020

W związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego, od dnia dzisiejszego tj. 14 marca AZS Wilkasy nie przyjmuje nowych gości z zewnątrz. Nieczynne do 28 marca są również Centrum Rehabilitacji & SPA AZS Wilkasy, Szkółka Tenisowa AZS Wilkasy, hotelowa siłownia oraz restauracja. Liczymy na Państwa wyrozumiałość. Do zobaczenia wkrótce.

Dyrekcja i pracownicy AZS Wilkasy

AZS
CENTRALNY OŚRODEK SPORTU AKADEMICKIEGO
OŚRODEK W WILKASACH