Wilkasy k/Giżycka ul. Niegocińska 5 » Zobacz na mapie

Wydarzenia

RUSZ SIĘ Z AZS-EM 2023 (JESIEŃ)

Akademicki Związek Sportowy COSA Oddział w Wilkasach zaprasza do wzięcia udziału w jesiennej edycji projektu pn. "RUSZ SIĘ z AZS-em".

Projekt skierowany jest do osób zamieszkujących na terenie powiatu giżyckiego, w wieku 40-70 lat, które zmagają się z izolacją społeczną i brakiem ruchu a w konsekwencji problemem otyłości i/lub posiadają objawy schorzeń układu kostno-stawowego. W ramach realizacji niniejszego projektu osoby zakwalifikowane będą mogły skorzystać z:

ODCHUDZAMY GIŻYCCZAN 2023 - MIASTO JESIEŃ

Akademicki Związek Sportowy COSA Oddział w Wilkasach zaprasza do udziału w jesiennej edycji projektu pn. "Odchudzamy Giżycczan 2023".

Projekt skierowany jest do osób zamieszkujących na terenie miasta Giżycko, w wieku 18-65 lat, które zmagają się z problemem nadwagi lub otyłości i/lub cierpią na schorzenia układu kostno-stawowego. W ramach realizacji niniejszego projektu osoby zakwalifikowane będą mogły skorzystać z:

PROJEKT GMINA - JESIEŃ 2023

Akademicki Związek Sportowy COSA Oddział w Wilkasach zaprasza do udziału w jesiennej edycji projektu pn. "ZAPOBIEGANIE NADWADZE I OTYŁOŚCI U OSÓB ZAMIESZKAŁYCH NA TERENIE GMINY GIŻYCKO".

Projekt skierowany jest do osób zamieszkujących na terenie Gminy Giżycko, w wieku 18-70 lat, które zmagają się z problemem nadwagi lub otyłości i/lub cierpią na schorzenia układu kostno-stawowego. W ramach realizacji niniejszego projektu osoby zakwalifikowane będą mogły skorzystać z:

FRAJDY MIEJSKIE

Niezwykłe zakończenie wakacji czeka wszystkich mieszkańców i turystów Wilkas, Giżycka i okolic. W sobotę, 9 września na terenie AZS Wilkasy odbędą się Frajdy Miejskie. Otwarty, wielki rodzinny piknik sportowy kryje za sobą wiele niezapomnianych atrakcji.

Kilka godzin wspólnej zabawy, zagadki, konkurencje umysłowe i sprawnościowe, nowe aktywności, niespodzianki, turnieje – to wszystko sprawi, że będzie to wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich rodzin z dziećmi, przyjaciół i znajomych. Uczestnicy bezpłatnej zabawy mogą liczyć na wiele atrakcji, przygód i pamiątek.

Gra terenowa

TURNIEJ TENISOWY

Jak co roku o tej porze zapraszamy dzieci i młodzieć na wiosenny turniej tenisowy o Puchar Wójta Gminy Giżycko. Nie zabraknie oczywiście nagród i dobrej sportowej atmosfery. Rozgrywki odbędą się w weekend 17-18 czerwiec 2023. Będziemy rywalizowali na kortach ceglanych. W przypadku braku pogody przenosimy się na halę tenisową oraz sportową.
Harmonogram Turnieju:SOBOTA 17.06.2023 godz 11:00  ,,piłka pomarańczowa" (grupa 8 latków)  

Miejsce: korty ceglane lub hala sportowa

    Strony

    AZS
    CENTRALNY OŚRODEK SPORTU AKADEMICKIEGO
    OŚRODEK W WILKASACH