Wilkasy k/Giżycka ul. Niegocińska 5 » Zobacz na mapie

Wydarzenia

KONFERENCJA 2024

Akademicki Związek Sportowy COSA Oddział w Wilkasach ma zaszczyt zaprosić na kolejną konferencję doszkoleniową dla nauczycieli zajmujących się wychowaniem fizycznym oraz działaczy Akademickiego Związku Sportowego. Po raz kolejny będzie to spotkanie przedstawicieli jednostek uczelnianych zajmujących się wychowaniem fizycznym, nauczycieli wychowania fizycznego w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych oraz działaczy AZS na płaszczyźnie wspólnej pracy merytorycznej, integracji i działalności na rzecz upowszechniania kultury fizycznej w środowisku akademickim oraz dzieci i młodzieży.

TURNIEJ TENISOWY (ZIMA 2023)

Zima za oknem, kalendarzowa tuż, tuż, a my tradycyjnie o tej porze zapraszamy dzieci i młodzież na zimowy turniej tenisowy o Puchar Wójta Gminy Giżycko. Nie zabraknie oczywiście nagród i dobrej sportowej atmosfery. Rozgrywki odbędą się w weekend 16-17 grudnia 2023r. Będziemy rywalizowali na kortach krytych - hali tenisowej i hali sportowej.

Organizacja imprezy nie była by możliwa gdyby nie wsparcie finansowe ze środków finnasowych Gminy Giżycko.

RUSZ SIĘ Z AZS-EM 2023 (JESIEŃ)

Akademicki Związek Sportowy COSA Oddział w Wilkasach zaprasza do wzięcia udziału w jesiennej edycji projektu pn. "RUSZ SIĘ z AZS-em".

Projekt skierowany jest do osób zamieszkujących na terenie powiatu giżyckiego, w wieku 40-70 lat, które zmagają się z izolacją społeczną i brakiem ruchu a w konsekwencji problemem otyłości i/lub posiadają objawy schorzeń układu kostno-stawowego. W ramach realizacji niniejszego projektu osoby zakwalifikowane będą mogły skorzystać z:

ODCHUDZAMY GIŻYCCZAN 2023 - MIASTO JESIEŃ

Akademicki Związek Sportowy COSA Oddział w Wilkasach zaprasza do udziału w jesiennej edycji projektu pn. "Odchudzamy Giżycczan 2023".

Projekt skierowany jest do osób zamieszkujących na terenie miasta Giżycko, w wieku 18-65 lat, które zmagają się z problemem nadwagi lub otyłości i/lub cierpią na schorzenia układu kostno-stawowego. W ramach realizacji niniejszego projektu osoby zakwalifikowane będą mogły skorzystać z:

PROJEKT GMINA - JESIEŃ 2023

Akademicki Związek Sportowy COSA Oddział w Wilkasach zaprasza do udziału w jesiennej edycji projektu pn. "ZAPOBIEGANIE NADWADZE I OTYŁOŚCI U OSÓB ZAMIESZKAŁYCH NA TERENIE GMINY GIŻYCKO".

Projekt skierowany jest do osób zamieszkujących na terenie Gminy Giżycko, w wieku 18-70 lat, które zmagają się z problemem nadwagi lub otyłości i/lub cierpią na schorzenia układu kostno-stawowego. W ramach realizacji niniejszego projektu osoby zakwalifikowane będą mogły skorzystać z:

Strony