Wilkasy k/Giżycka ul. Niegocińska 5 Zobacz na mapie »

Wydarzenia

ODCHUDZAMY GIŻYCCZAN - POWIAT

Akademicki Związek Sportowy Centralny Ośrodek Sportu Akademickiego Ośrodek w Wilkasach rozpoczyna realizację projektu pn. "Zapobieganie nadwadze i otyłości po przebyciu COVID-19 u osób zamieszkałych na terenie powiatu giżyckiego".

Projekt skierowany jest do osób zamieszkujących na terenie powiatu giżyckiego, w wieku 18-65 lat, które zmagają przebyły chorobę COVID-19. W ramach realizacji niniejszego projektu osoby zakwalifikowane będą mogły skorzystać z:

ODCHUDZAMY GIŻYCCZAN - MIASTO

Akademicki Związek Sportowy Centralny Ośrodek Sportu Akademickiego Ośrodek w Wilkasach rozpoczyna realizację projektu pn. "Odchudzamy Giżycczan 2021. Zapobieganie nadwadze i otyłości u osób zamieszkałych na terenie miasta Giżycko".

Projekt skierowany jest do osób zamieszkujących wyłącznie na terenie miasta Giżycko, w wieku 18-65 lat, które zmagają się z problemem nadwagi lub otyłości i/lub cierpią na schorzenia układu kostno-stawowego. W ramach realizacji niniejszego projektu osoby zakwalifikowane będą mogły skorzystać z:

ODCHUDZAMY GIŻYCCZAN - GMINA

Akademicki Związek Sportowy Centralny Ośrodek Sportu Akademickiego Ośrodek w Wilkasach rozpoczyna realizację projektu pn. "Odchudzamy Giżycczan. Zapobieganie nadwadze i otyłości u osób zamieszkałych na terenie gminy Giżycko".
 
Projekt skierowany jest do osób zamieszkujących wyłącznie na terenie gminy Giżycko, w wieku 18-65 lat, które zmagają się z problemem nadwagi lub otyłości i/lub cierpią na schorzenia układu kostno-stawowego. W ramach realizacji niniejszego projektu osoby zakwalifikowane będą mogły skorzystać z:

  Turniej tenisowy 2020-12

  W dniu 20 grudnia 2020 roku w obiektach AZS Wilkasy odbył się Świąteczny Turniej Tenisowy dla dzieci o Puchar AZS Wilkasy. Rywalizowano w trzech kategoriach: na poziomie piłki czerwonej w kategorii łączonej dziewcząt i chłopców oraz na poziomie piłki zielonej w kategorii dziewcząt i chłopców. Pomimo niesprzyjających okoliczności w turnieju wzięło udział 23 zawodników. W poszczególnych grupach najlepsi okazali się:

  piłka czerwona dziewcząt i chłopców

  1. Nikolina Pietrzak

  2. Nadia Kaczmarek

  3. Maja Grochocka

  4. Maria Szlachta

  Turniej tenisowy 2020-11

  W dniu 11 listopada 2020 roku w obiektach AZS Wilkasy odbył się Turniej tenisowy dla dzieci o Puchar AZS Wilkasy z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Rywalizowano w trzech kategoriach: na poziomie piłki czerwonej w kategorii dziewcząt oraz na poziomie piłki zielonej w kategorii dziewcząt i chłopców. Pomimo niesprzyjających okoliczności w turnieju wzięło udział 23 zawodników. W poszczególnych grupach najlepsi okazali się:

  piłka czerwona dziewcząt

  1. Oliwia Pachucka

  2. Nadia Kaczmarek

  3. Ola Lawrukiewicz

  Strony

  AZS
  CENTRALNY OŚRODEK SPORTU AKADEMICKIEGO
  OŚRODEK W WILKASACH