Wilkasy k/Giżycka ul. Niegocińska 5 Zobacz na mapie »

Wydarzenia

Turniej tenisowy 2020

W dniu 11 listopada 2020 roku w obiektach AZS Wilkasy odbył się Turniej tenisowy dla dzieci o Puchar AZS Wilkasy z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Rywalizowano w trzech kategoriach: na poziomie piłki czerwonej w kategorii dziewcząt oraz na poziomie piłki zielonej w kategorii dziewcząt i chłopców. Pomimo niesprzyjających okoliczności w turnieju wzięło udział 23 zawodników. W poszczególnych grupach najlepsi okazali się:

piłka czerowna dziewcząt

1. Oliwia Pachucka

2. Nadia Kaczmarek

3. Ola Lawrukiewicz

Zamknięcie restauracji

Szanowni Państwo,

Z przykrością informujemy, że w związku z wejściem Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 23 października 2020 roku zmuszeni jesteśmy zamknąć restaurację w naszym ośrodku w zakresie ibsługi gości z zewnątzr na miejscu. Polecamy skorzystanie z naszej oferty na wynos lub z dowowzem. Szczegóły  DOMOWE OBIADY Z DOWOZEM.

Za utrudnienia przepraszamy 

Mazury Curling Festival 2020

Za nami dziewiąta edycja Mazury Curling Festival.

Przez cały tydzień Giżycko i Wilkasy gościło uczestników Mazury Curling Festival – największego w Polsce spotkania miłośników tej zimowej dyscypliny sportu. Zajęcia odbywały się w Mazurskim Centrum Sportów Lodowych w Giżycku i na terenie COSA AZS w Wilkasach.

Ogłoszenie

Uprzejmie informujemy, że z dniem 4 maja 2020 roku zgodnie z decyzjami podjętymi przez władze Rzeczypospolitej Polskiej otwieramy ośrodek. Jak na razie nieczynna pozostaje Tawerna Rozbitek i restauracja hotelowa, która funkcjonuje tylko w opcji na wynos.

aktualizacja: 1.05.2020

Weekend za pół ceny

Miło nam poinformować, że jako ośrodek po raz trzeci bierzemy udział w akcji "Polska Zobacz Więcej - Weekend za pół ceny"

Wiosenna edycja odbędzie się w dniach 20-22 marca 2020 roku. W te wyjątkowe trzy dni można skorzystać z 50% rabatu na wszystkie usługi oferowane przez AZS COSA Ośrodek w Wilkasach.

Strony

AZS
CENTRALNY OŚRODEK SPORTU AKADEMICKIEGO
OŚRODEK W WILKASACH