Wilkasy k/Giżycka ul. Niegocińska 5 Zobacz na mapie »

Zabiegi Exlusive

Kozie mleko i liczi

Kozie mleko uważane jest za eliksir piękna, ponieważ posiada bardzo unikalne właściwości.

Obfituje w witaminy, kwasy tłuszczowe oraz trójglicerydy, które pomagają w utrzymaniu właściwego pH.Właściwości mleka zostały połączone z ekstraktem z tropikalnego owocu liczi, który jest bogaty w węglowodany, tłuszcze, proteiny, sole mineralne oraz witaminy. Zabieg przywraca komfort, nawilżenie i młody wygląd. Doskonały dla skóry wrażliwej skłonnej do podrażnień, potrzebującej regeneracji.

  • 1 FAZA - Delikatny peeling cukrowy o jedwabistej konsystencji doskonale oczyszcza i odświeża skórę ciała, przygotowując ją do dalszych etapów pachnącej pielęgnacji.
  • 2 FAZA - Łagodzące serum do ciała i maska wyciszająca S.O.S, przeznaczone do pielęgnacji skóry wrażliwej, wymagającej rewitalizacji i odżywienia. Serum odżywczo-łagodzące na twarz. Ekstrakty z koziego mleka i owocu liczi dostarczają niezbędnych witamin, które wzmacniają, regenerują oraz pobudzają produkcję kolagenu.
  • 3 FAZA - Aksamitny balsam do ciała o zmysłowym zapachu.Optymalnie dobrana formuła pozbawiona jest szkodliwych substancji. Nie obciąża skóry, doskonale ją nawilża i uelastycznia oraz zapewnia młody, atrakcyjny wygląd.
120 min / 300 zł
AZS
CENTRALNY OŚRODEK SPORTU AKADEMICKIEGO
OŚRODEK W WILKASACH