Gastronomia

Nasza restauracja i stołówka słyną z wyśmienitych dań kuchni regionalnej, polskiej i włoskiej.

W restauracji hotelowej panuje przyjazny wystrój, układ stołów pozwala na kameralne spotkanie, intymną kolację we dwoje, jak i uroczystości w większym gronie.

W sezonie letnim miłośników kuchni włoskiej zapraszamy do naszej pizzerii tuż przy plaży na oryginalną włoską pizze, makarony i sałatki.

Aby zapewnić Państwu możliwość  spokojnej pracy przy filiżance kawy zadbaliśmy również o bezprzewodowy internet, który dostępny jest w restauracji hotelowej.

Specjalizujemy się nie tylko w organizacji imprez grupowych, konferencji, bankietów, eventów dla firm, ale również spotkań typowo rodzinnych i towarzyskich takich jak: wesela, studniówki, bale, chrzciny, komunie, rocznice, obiady rodzinne i wiele innych.

Naszym celem jest zapewnienie Państwu wysokiego standardu świadczonych usług. Zaplanujemy wszystko poprzez: dobór odpowiedniego menu, zaproponowanie dodatkowych atrakcji i odpowiedniej oprawy muzycznej oraz wszystkich innych niezbędnych szczegółów.

W celu urozmaicenia kolacji bankietowej lub eventu jesteśmy w stanie zorganizować występ kabaretu, zespołu muzycznego, koncert kwartetu smyczkowego lub też przedstawienie teatralne.

Zobacz również:

powrót